Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 139 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{МВР-министри}}
{{Состав на Владата на Македонија (1991)}}
{{Состав на Владата на Македонија (1992)}}
 
{{Состав на Владата на Македонија (1994)}}
{{DEFAULTSORT:Фрчкоски, Љубомир}}
[[Категорија:Македонски правници]]

Прегледник