Разлика помеѓу преработките на „Спорт Прес“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 141 бајт ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Infobox Newspaper |
name = Спорт Прес |
image = [[Податотека:Sport-Pres-naslovna.jpg|мини|центар]] |
type = дневен весник|
caption = првата насловна страница |
type = дневен весник |
format = ? |
price = 15 денари |
316

уредувања

Прегледник