Саатли (округ)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Местоположба во Азербејџан.

Саатли (азерски: Saatlı) — административен округ во Азербејџан.

Видете исто така[уреди | уреди извор]