Додома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hi:दोदोमा
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: nap:Dodoma)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hi:दोदोमा)
[[ko:도도마]]
[[hy:Դոդոմա]]
[[hi:दोदोमा]]
[[hr:Dodoma]]
[[io:Dodoma]]
86.434

уредувања

Прегледник