Податотека:600px bisection vertical HEX-FF0000 White.svg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(SVG податотека, номинално 600 × 400 пиксели, големина: 546 бајти)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.
Опис

Rosso e Bianco

Датум
Извор File:600px Rosso e Bianco.png
Автор
Изворно дело: Frankie688 Векторско: Svgalbertian
SVG разработка
Notepad icon wide.svg
Оваа векторска слика е изработена со a уредник на текст. Нејзиниот изворен код може да содржи дополнителни информации или виша семантика на темата.
Јас, праводржецот на ова дело, со ова го објавувам истото под следнава лиценца:
Public domain Јас, праводржецот на ова дело, го предавам истото во јавна сопственост. Ова важи за целиот свет.
Во извесни земји ова не е правно изводливо. Во тој случај:
Дозволувам секому да го користи делово за било каква цел, без било какви услови, освен ако такви услови не ги налага законот.

Изворна евиденција за подигањето

This image is a derivative work of the following images:

Uploaded with derivativeFX

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:05, 26 јануари 2018Минијатура на верзијата од 18:05, 26 јануари 2018600 × 400 (546 бајти)Blackcatoptimized svg code
19:53, 6 септември 2009Минијатура на верзијата од 19:53, 6 септември 2009600 × 400 (893 бајти)Svgalbertian{{Information |Description=Rosso e Bianco |Source=*File:600px_Rosso_e_Bianco.png |Date=2009-09-06 18:52 (UTC) |Author=*File:600px_Rosso_e_Bianco.png: Frankie688 *derivative work: ~~~ |Permission=see below |other_versions= }} {{RetouchedPictur

Податотекава се користи во повеќе од 100 страници. Следниов список ги прикажува само првите 100 страници што ја користат податотеката. Целосен список ќе најдете тука.

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија:

Погледајте ја останатата глобална употреба на податотекава.

Метаподатоци