Хавана: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава or:ହାଭାନା
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Додава or:ହାଭାନା)
[[nov:Havana]]
[[oc:L'Avana]]
[[or:ହାଭାନା]]
[[pnb:ہوانا]]
[[pap:Havana]]
11.372

уредувања

Прегледник