Разлика помеѓу преработките на „20 септември“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава bcl:Setyembre 20
с (Робот: Брише bcl:Septyembre 20 (missing))
с (r2.7.3) (Робот: Додава bcl:Setyembre 20)
[[be:20 верасня]]
[[be-x-old:20 верасьня]]
[[bcl:Setyembre 20]]
[[bg:20 септември]]
[[bs:20. septembar]]
[[zh-yue:9月20號]]
[[diq:20 Keşkelun]]
[[bat-smg:Siejės 20]]
[[zea:20 september]]
[[bat-smg:Siejės 20]]
[[zh:9月20日]]
126.566

уредувања

Прегледник