Разлика помеѓу преработките на „1539“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 56 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: mi, tl, vls, zh-yue
с (Бот Додаје: pi:१५३९)
с (Бот Додаје: mi, tl, vls, zh-yue)
[[lt:XVI amžiaus 4-as dešimtmetis#1539]]
[[map-bms:1539]]
[[mi:1539]]
[[mr:इ.स. १५३९]]
[[ms:1539]]
[[sw:1539]]
[[th:พ.ศ. 2082]]
[[tl:1539]]
[[tr:1539]]
[[tt:1539]]
[[uz:1539]]
[[vec:1539]]
[[vls:1539]]
[[zh:1539年]]
[[zh-yue:1539年]]
43.100

уредувања

Прегледник