Прејди на содржината

Грб на Узбекистан: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Менува: ru:Герб Узбекистана
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Менува: ru:Эмблема Узбекистана)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ru:Герб Узбекистана)
[[pl:Godło Uzbekistanu]]
[[pt:Brasão de armas do Uzbequistão]]
[[ru:ЭмблемаГерб Узбекистана]]
[[sco:Emblem o Uzbekistan]]
[[sr:Грб Узбекистана]]
127.228

уредувања