Разлика помеѓу преработките на „23 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: yi:23סטן מיי Менува: kk:23 мамыр
с (r2.7.2) (Бот Додава: diq:23 Gulane)
с (r2.7.1) (Бот Додава: yi:23סטן מיי Менува: kk:23 мамыр)
[[be-x-old:23 траўня]]
[[bcl:Mayo 23]]
[[bg:23 май]]
[[bs:23. maj]]
[[br:23 Mae]]
[[bg:23 май]]
[[ca:23 de maig]]
[[cv:Çу, 23]]
[[ka:23 მაისი]]
[[csb:23 môja]]
[[kk:Мамырдың 23 мамыр]]
[[sw:23 Mei]]
[[kv:23 ода кора]]
[[vls:23 meie]]
[[war:Mayo 23]]
[[yi:23סטן מיי]]
[[yo:23 May]]
[[zh-yue:5月23號]]
86.434

уредувања

Прегледник