Прејди на содржината

416: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: tt:416 ел
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:416 Брише: ksh:Joohr 416)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tt:416 ел)
[[sv:416]]
[[tl:416]]
[[tt:416 ел]]
[[th:พ.ศ. 959]]
[[tr:416]]
4.062

уредувања