Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Мења: hr:1539.
[[he:1539]]
[[hi:1539]]
[[hr:1539.]]
[[ht:1539 (almanak jilyen)]]
[[hu:1539]]
14.744

уредувања

Прегледник