Разлика помеѓу преработките на „23 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот Додава: kl:Maaji 23)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Мај {{CURRENTYEAR}}}}
'''23 мај''' е 143-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]] (144-и во [[престапна година]]).
941.847

уредувања

Прегледник