Разлика помеѓу преработките на „Џибути“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: nso:Djibouti
с (r2.7.2) (Бот Менува: tl:Hiboti)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:Djibouti)
[[be-x-old:Джыбуці]]
[[bcl:Dibouti]]
[[bg:Джибути]]
[[bo:ཇི་བའོ་ཊི།]]
[[bs:Džibuti]]
[[br:Djibouti]]
[[bg:Джибути]]
[[ca:Djibouti]]
[[ceb:Djibouti]]
[[sco:Djibouti]]
[[stq:Dschibuti]]
[[nso:Djibouti]]
[[sq:Xhibuti]]
[[scn:Gibbuti]]
2.817

уредувања

Прегледник