Разлика помеѓу преработките на „Јужна Дакота“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:South Dakota во tl:Timog Dakota
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам diq:South Dakota во diq:Dakotaya Veroci)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:South Dakota во tl:Timog Dakota)
[[fi:Etelä-Dakota]]
[[sv:South Dakota]]
[[tl:SouthTimog Dakota]]
[[ta:தெற்கு டகோட்டா]]
[[tt:Көньяк Дакота]]
1.530

уредувања

Прегледник