Корисник:CarsracBot

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето


Bureaucracy => Special:Makebot/CarsracBot / meta:Steward_requests/Bot_status

  • User:CarsracBot was a global wikipedia interwiki bot, using PyWikipedia framework!
  • User:CarsracBot is operated from medium-sized Wikipedias (like li, zea, als, yo)
  • User:CarsracBot is flagged on several wikis, see that list...


This page is maintained by the CarsracBot

100 laatste ongecontroleerde anonieme wijzigingen
Список на кратенки:
Н
Нова страница (погл. и списокот на нови страници)
с
Ова е ситна промена
б
Ова уредување е направено од бот
ВП
Уредување на Википодатоци
(±123)
Големинска промена на страницата во бајти

19 јануари 2019

18 јануари 2019

17 јануари 2019

16 јануари 2019

15 јануари 2019

14 јануари 2019

13 јануари 2019

12 јануари 2019


100 nieuwste artikelen