Корисник:Andrew012p

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Andrew012p
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-4 This user speaks English at a near-native level.

  Здраво, јас сум Андреј. Имам 20 години.

  Ги создадов следниве статии (по редослед од горе):