Разлика помеѓу преработките на „Облавце“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 24 бајти ,  пред 1 месец
с
Скривање на поднаслов без содржина using AWB
с (Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB)
с (Скривање на поднаслов без содржина using AWB)
 
Постари иселеници има во [[Долно Коњаре]] (''Боне''), [[Миладиновци]] (''Тодоровски'').<ref name=":0" />
 
== Поврзано ==
 
== Наводи ==

Прегледник