Погрешно време (телевизиска серија)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Погрешно време
Жанр драма
Улоги Љупчо Ангелов
Илко Стефановски
Силвија Стојановска
Томе Витанов
Јордан Витанов
Ванчо Петрушевски
Магдалена Ризова
Земја на потекло Македонија Македонија
Прикажување
Првична мрежа МТВ
Првично прикажување 2000 – ...

Погрешно време е македонска телевизиска серија.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]