Погрешно време (телевизиска серија)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Погрешно време
Жанрдрама
УлогиЉупчо Ангелов
Илко Стефановски
Силвија Стојановска
Томе Витанов
Јордан Витанов
Ванчо Петрушевски
Магдалена Ризова
Земја на потеклоМакедонија Македонија
Прикажување
Првична мрежаМТВ
Првично прикажување2000 – ...

Погрешно време — македонска телевизиска серија.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]