Разлика помеѓу преработките на „Хјого (префектура)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додадена Категорија:Хјого (префектура) со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Административна поделба на Јапонија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Префектури во Јапонија]]
[[Категорија:Хјого (префектура)| ]]

Прегледник