Разлика помеѓу преработките на „30“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 11 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: srn:30
с (Бот Додава: af, als, am, an, ar, ast, az, be, be-x-old, bg, bh, bn, bpy, br, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, gd, gl, he, hr, ht, hu, ia, id, io, is, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, lmo, lv, mr, ms, nah,)
с (Бот Додава: srn:30)
[[sq:30]]
[[sr:30]]
[[srn:30]]
[[su:30]]
[[sv:30]]
24.401

уредување

Прегледник