Разлика помеѓу преработките на „Машка кошаркарска репрезентација на Литванија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q326843)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{ФИБА Европа}}
 
[[CategoryКатегорија:Кошаркарски репрезентации|Литванија]]
[[CategoryКатегорија:Кошарка во Литванија]]

Прегледник