Прејди на содржината

Тасос: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 6 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Острови во Егејска Македонија]]
[[Категорија:ГрчкиОстрови островиво Грција]]
[[Категорија:Кавала (округ)]]
[[Категорија:Острови во Северниот Егеј]]