Балеарски Острови: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: веб портал → портал
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошката, replaced: {{lang| → {{јаз| (2))
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: веб портал → портал)
 
| area_code_type = [[Телефонски броеви во Шпанија|Повикувачки број]]
| area_code = +34 971
| website = [http://www.caib.es/root/index.do?lang=en Официјален веб портал]
| footnotes =
}}

Прегледник