Капсохор (Берско): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{Гида}}
 
[[Категорија:Историски села во Гида]]
[[Категорија:Историски села во Егејска Македонија]]

Прегледник