Разлика помеѓу преработките на „Банско (град)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Бришење на "Bansko_centre.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily пора...)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Шаблон:Одморалишта во Бугарија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Банско| ]]
[[Категорија:Населени места во Општина Банско]]

Прегледник