Тасос: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 4 бајти ,  пред 8 години
с
Откажано уредувањето 3161175 на уредникот 87.63.80.142 (разговор)
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Откажано уредувањето 3161175 на уредникот 87.63.80.142 (разговор))
{{Инфокутија Населено место
| name = БоровецТасос
| native_name = <small>''Περιφερειακή ενότητα / Δήμος''</small><br>''Θάσου''
| native_name_lang = el

Прегледник