Прејди на содржината

Банско (град): Разлика помеѓу преработките

Одземени 83 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава vi:Bansko)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Туризам во Бугарија]]
[[Категорија:Зимски туристички центар]]
[[Категорија:Градови во Пиринска Македонија]]
 
[[bg:Банско]]
1.170

уредувања