Полхаген: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 94 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(нс)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
{{Infobox German location
|image_photo = Buschhaus in Wiedensahl.JPG
|image_caption = Родната куќа на поетот [[Вилхелм Буш]]
|Wappen =
|lat_deg = 52 |lat_min = 22 |lat_sec = 36

Прегледник