Кагошима (префектура): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава eu:Kagoshima (prefetura)
с (r2.7.3) (Робот: Додава hr:Kagoshima, prefektura; козметички промени)
с (Робот: Додава eu:Kagoshima (prefetura))
[[es:Prefectura de Kagoshima]]
[[eo:Gubernio Kagoŝima]]
[[eu:Kagoshima (prefetura)]]
[[fa:استان کاگوشیما]]
[[fr:Préfecture de Kagoshima]]
85.496

уредувања

Прегледник