Силистра: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: he:סיליסטרה
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: he:סיליסטרה)
[[fi:Silistra]]
[[fr:Silistra]]
[[he:סיליסטרה]]
[[hr:Silistra]]
[[hu:Szilisztra]]

Прегледник