Разлика помеѓу преработките на „Т (кирилица)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 327 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: br, cv, en, eo, es, fi, ht, it, ja, ka, nah, nn, no, pl, pt, ro, sl, sr, sv, th, uk, zh
(ru)
с (Бот Додава: br, cv, en, eo, es, fi, ht, it, ja, ka, nah, nn, no, pl, pt, ro, sl, sr, sv, th, uk, zh)
[[Категорија:Кирилица]]
 
[[br:T (kirillek)]]
[[cv:Т]]
[[en:Te (Cyrillic)]]
[[eo:Te (cirila alfabeto)]]
[[es:Т (cirílico)]]
[[fi:Т]]
[[ht:Т]]
[[it:Т (cirillico)]]
[[ja:Т]]
[[ka:Т]]
[[nah:Т]]
[[nn:Т]]
[[no:Т]]
[[pl:Т (cyrylica)]]
[[pt:Т]]
[[ro:Te (chirilic)]]
[[ru:Т (кириллица)]]
[[sl:Т]]
[[sr:Т (ћириличко)]]
[[sv:Т]]
[[th:Т]]
[[uk:Т]]
[[zh:Т]]
59.415

уредувања

Прегледник