Корисник:Tat1642

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
ruРусскийродной язык этого участника.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
mk-1Корисникот почетнички зборува македонски.