Силистра: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: uk:Сілістра
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: zh:錫利斯特拉)
с (Бот Менува: uk:Сілістра)
[[sv:Silistra]]
[[tr:Silistre]]
[[uk:СилистраСілістра]]
[[zh:錫利斯特拉]]
21.521

уредување

Прегледник