Разлика помеѓу преработките на „Ангус Дитон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
(Создадена страница со: {{Инфокутија Научник |name = Ангус Дитон |native_name = Angus Deaton |native_name_lang = en |image = Angus_Deat...)
 
 
== Македонски преводи ==
* {{наведена книга|last=Дитон|first=Ангус|translator-lastothers=прев. Сузана Стојановска|translator-first=Сузана|date=2015|title=Разбирање на потрошувачката|location=Скопје|publisher=Арс Ламина|isbn=978-608-247-004-7}}
 
== Наводи ==

Прегледник