Разлика помеѓу преработките на „Кировоградска област“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: {{Инфокутија Област во Украина | име = Кировоградска област | изворно и...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Област во Украина | име = Кировоградска област | изворно и...)
(нема разлика)
35

уредувања

Прегледник