Прејди на содржината

Сливен: Разлика помеѓу преработките

Додаден 31 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Слівен
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:سلیوین)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Слівен)
 
[[ar:سليفن]]
[[be:Горад Слівен]]
[[bg:Сливен]]
[[cs:Sliven]]
86.434

уредувања