Повардарска епархија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Надворешни врски: Отстранета категорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Правописна исправка, replaced: кои што → коишто using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Отстранета категорија using AWB)
[[Категорија:Повардарска епархија| ]]
[[Категорија:Вардарски слив]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]

Прегледник