Разговор:Повардарска епархија

    Од Википедија — слободната енциклопедија

    brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

    • сè наместо сé, погрешен надреден знак.

    Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 09:16, 10 август 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]