Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Бутан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 7 години
incorrect depiction (GlobalReplace v0.3)
(incorrect depiction (GlobalReplace v0.3))
(incorrect depiction (GlobalReplace v0.3))
<center>
<gallery>
File:First_Flag_of_BhutanFlag of Bhutan (1949-1956).svg|Првото знаме на Бутан користено до 1956.
File:Flag of Bhutan (1956-1969).svg|Знамето на Бутан од 1956 до 1969.
</gallery>
96

уредувања

Прегледник