Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Бутан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 37 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Сьцяг Бутану
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Bandeira de Bután)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Сьцяг Бутану)
[[bn:ভুটানের জাতীয় পতাকা]]
[[be:Сцяг Бутана]]
[[be-x-old:Сьцяг Бутану]]
[[bs:Zastava Butana]]
[[bg:Национално знаме на Бутан]]
86.434

уредувања

Прегледник