Разлика помеѓу преработките на „Франц Лист“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: zh-yue:李斯特
с (Бот Додава: mrj:Лист, Ференц)
с (Бот Додава: zh-yue:李斯特)
{{Link FA|hu}}
{{Link FA|uk}}
 
[[mrj:Лист, Ференц]]
 
[[an:Franz Liszt]]
[[nn:Franz Liszt]]
[[oc:Franz Liszt]]
[[mrj:Лист, Ференц]]
[[nds:Franz Liszt]]
[[pl:Ferenc Liszt]]
[[vi:Franz Liszt]]
[[zh-classical:李斯特]]
[[zh-yue:李斯特]]
[[zh:弗朗茨·李斯特]]
10.025

уредувања

Прегледник