Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Бутан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија-знаме
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија-знаме)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија- за знаме
| Име=Знаме на Бутан
| Слика= Flag of Bhutan.svg
941.847

уредувања

Прегледник