Разлика помеѓу преработките на „Географија на Бугарија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Робот: Менува bn:বুলগেরিয়া#ভূগোল
с (r2.7.1) (Робот: Додава fi:Bulgarian maantiede)
с (r2.6.4) (Робот: Менува bn:বুলগেরিয়া#ভূগোল)
[[Категорија:Географија на Бугарија| ]]
 
[[bn:বুলগেরিয়ার বুলগেরিয়া#ভূগোল]]
[[bg:География на България]]
[[de:Geographie Bulgariens]]
126.849

уредувања

Прегледник