Тирана (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع تیرانا)
Нема опис на уредувањето
{{Окрузи во Албанија}}
[[Category:Окрузи во Албанија]]
[[Категорија:Тирана ]]
 
[[ca:Districte de Tirana]]

Прегледник