Каталонски јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: kv:Каталан кыв
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Каталан теле)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kv:Каталан кыв)
[[kw:Katalanek]]
[[rw:Igikatalani]]
[[kv:Каталан кыв]]
[[ku:Zimanê katalonî]]
[[lad:Lingua katalana]]
2.892

уредувања

Прегледник