Прејди на содржината

Бурбонци: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува eo:Burbonoj (dinastio)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава arz:عيلة بوربون)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува eo:Burbonoj (dinastio))
[[en:House of Bourbon]]
[[es:Casa de Borbón]]
[[eo:BurbonoBurbonoj (dinastio)]]
[[eu:Borboi leinua]]
[[fa:دودمان بوربون]]
127.228

уредувања