Корисник:LazialeStojakovo

  Од Википедија — слободната енциклопедија

  За мене[уреди | уреди извор]

  Јазици и идеологија[уреди | уреди извор]

  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
  fr-3 L'utilisateur parle
  Français niveau avancé.
  es-2 Este usuario puede contribuir con un nivel intermedio de español.
  sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
  hr-4 Ovaj suradnik hrvatski razumije kao da mu je materinski jezik.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици
  bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.  Награда[уреди | уреди извор]

  Те одликувам со Авијатичарска ѕвезда како признавање на твоите познавања и придонеси во областа на авијацијата. ---Raso mk 07:39, 11 август 2008 (UTC)

  Статии[уреди | уреди извор]