Разлика помеѓу преработките на „Зимски олимписки игри 1964“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (Бот Додава: ab, af, ar, az, be-x-old, bg, bs, ca, cs, da, de, eo, es, et, eu, fi, fr, he, hr, hu, it, ja, kk, ko, ky, la, lb, mhr, mn, mr, ms, nl, nn, no, pl, pt, ro, ru, sh, simple, sl, sq, sr, sv, th, tr, uk, vi, zh)
* {{БЕЛ}}
* [[Податотека:Flag of Bulgaria (1946-1967).svg|20п]] [[Бугарија]]
* [[Податотека:Flag of Germany-1960-Olympics.svg|20п]] [[Германија]]
* {{ГЕР}}
* [[Податотека:Flag of Greece (1828-1978).svg|20п]] [[Кралство Грција|Грција]]
* {{ДАН}}

Прегледник