Разлика помеѓу преработките на „Летни олимписки игри 1912“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ky:Стокгольм 1912)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Olympics infobox|1912|Summer |
Name = Games of the V Olympiad |
941.847

уредувања

Прегледник